בחירה, שינוי והוספת שם און ליין. לפי הקבלה, לפי הנומרולוגיה וגם לפי דעתם של מתקשרים – מיסטיקנים מומלצים רבים, פירוש שם של האדם איננו מקרי כלל וכלל אלא פירוש שם משקף כוחות רוחניים שונים. כאשר בוחרים שמות, שם לתינוק או שם לתינוקת יש הרבה שיקולים: על שם הסבא או הסבתא או קרוב משפחה אחר, שמות מודרניים יותר, על שם דמות מפורסמת ועוד. הרבה פעמים שיקולים אלו מוטעים. למשל, לפי הקבלה, אסור בתכלית האיסור לקרוא לתינוק על שם קרוב משפחה שנפטר בעודו צעיר גם אם פירוש שם חיובי. נומרולוגיה שוקלת לעניין בחירת השם או שמות גם את שם ההורים ואת תאריך הלידה לצורך עריכת תחשיב נומרולוגי שייתן את השמות העוצמתיים והטובים ביותר לילוד. כך גם לגבי בחירת שמות לעסקים. לפי הקבלה, כאשר נגזר גזר דין רע ח”ו על האדם, המתבטא בארועים לא נעימים, תקיעות, חסימות שונות, אי הצלחה אחת האפשרויות היא שינוי שם. במקרה כזה ישנם הרבה כללים וסודות קבליים אשר מקובלים מכירים ויכולים לייעץ לכם און ליין כדי לבצע שינוי שם או הוספת שם. לפי הקבלה, כל מלאך ומלאך הממונה על גזירות המגיעות לאדם מקבל את ההוראה ביחד עם השמות של אותם אנשים ולכן שינוי שם יכול לעשות פלאות. בדרך כלל ממליצים על הוספת שם ולא על מחיקת והחלפת השם הקודם, אם כי יש מקרים בהם ראוי לנהוג גם כך.
לצורך בחירת שם, בחירת שם לתינוק, בחירת שם לתינוקת, שמות לעסק, התאמת שמות, הוספת שם, החלפת שם ועוד, התקשרו עכשיו אונליין למקובלים, נומרולוגים, מתקשרים מומלצים און ליין – מיסטיקנים מומלצים און ליין, הבקיאים בנושא שמות ומשמעות שמות, כדי לקבל מענה מיידי און ליין.

בדיקת / בחירת שם לתינוק או בחירת שם לתינוקת – היא בדיקת / בחירת שם לילוד ובדיקת ההתאמה אליו . הבדיקה יכולה להיות לפי נומרולוגיה, לפי הקבלה או לפי נומרולוגיה קבלית וכן באמצעות תקשור וטארוט ועוד. לצורך זאת נדרשים שם האם והאב, תאריך הלידה, לפי הקבלה גם תאריך הלידה העברי. עדיף להכין מראש רשימת שמות רצויים כדי לבדוק או לבחור מתוך השמות את השם המתאים. כמובן שכדאי להתייעץ עם מומחי מיסטיקה שונים כדי לקבל התרשמות לגבי עתידו של התינוק, באמצעות אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט ותקשור. הבנה של הצד הרוחני של הילוד מרגע לידתו תסייע לכם בבחירת שמות נכונים והולמים.
בדיקת שם נוכחי לאדם – המתקשר או המתקשרת ישתמשו בשיטות התקשור והמיסטיקה השונות כדי לברר האם השם הנוכחי מתאים לאדם או לא. בשיטות לפי הקבלה, נומרולוגיה קבלית ונומרולוגיה מערבית נדרשים גם תאריכי לידה כמו במקרה של שם לתינוק או שם לתינוקת. אם אתם מרגישים כי קיימים בחייכם מעצורים לא מובנים, בעיות חוזרות ונשנות, חסימות, תקיעות רוחנית וכיו”ב, כדאי לבדוק התאמת שם. מצד שני, לא כדאי לתלות את כל האשמה בשם בלבד, ולכן כדאי להתייעץ עם יועץ רוחני הוליסטי בעל ידע בשיטות מיסטיקה שונות כדי לברר את הסיבה לתקיעות והם היא נובעת למשל מעין הרע, כישוף שחור (נדיר אבל מתרחש) וכל סיבה רוחנית אחרת.
שינוי שם לאדם – שינוי שם יכול להתבצע או באמצעות החסרת או הוספת אותיות, תוך שמירה על השם הקיים, הוספת שם חדש לגמרי או החלפת שם . מומלץ מאד לדבר עם מקובל או מומחה נומרולוגיה מומלץ כי מדובר במהלך גורלי. שמות טעונים ברוחניות גבוהה ולא כל אחד יכול להתחבר אליה. כדאי בדרך כלל להימנע מהחלפת שם ועדיפה תמיד הוספת שם נוסף, שמו של האדם מרגע לידתו לא נקבע סתם כך, ויש לכבד את הכוחות הרוחניים שהביאו לשם הנוכחי. יחד עם זאת, כאשר בחירת השם המקורי הייתה מאד לא מוצלחת, ויש שמות כאלה, יש צורך להחליף לגמרי את השם.
בדיקת התאמה בין אנשים –בדיקת התאמה בין שמות אנשים ותאריכי לידתם מומלץ לצורך התאמה זוגית, התאמה מינית, התאמה במקום העבודה ובכל מקום בו נדרשת התאמת שמות .
בדיקת / בחירת מקום מגורים –בדיקה לשם מקום המגורים והרחוב ובדיקה למספר הרחוב ומספר הבית ובדיקת ההתאמה אליהם . אולי כדאי לעבור דירה?
בדיקת / בחירת שם לעסק –בחירת שם חדש לעסק חדש או בדיקת ההתאמה של שם קיים אליו . החלפת שמות עסקים או בחירת שמות לעסקים תשפיע על הצלחתו של העסק. כדאי גם לבדוק את נושא עין הרע המשפיע מאד על עסקים.
שינוי שם לעסק קיים – שינוי שם יכול להתבצע או באמצעות החסרת או הוספת אותיות, תוך שמירה על השם הקיים, הוספת שם חדש לגמרי או החלפת שם . מומלץ מאד לדבר עם מקובל או מומחה נומרולוגיה מומלץ כי מדובר במהלך משמעותי. גם כאן כדאי לבדוק את נושא עין הרע.
בדיקת / בחירת תאריך רישום לשם עסק – היא בדיקת / בחירת תאריך לרישום שם עסק חדש או שינוי השם הקיים ובדיקת ההתאמה אל תאריך זה .
בדיקת התאמה בין עסקים ואנשים – ניתן לבצע לפני שנכנסים לעסק או עסקה חדשים, או תוך כדי. המיסטיקנים יבצעו בדיקת התאמה בין שמות עסקים שונים ותאריכי רישומם, לבין עסקאות שונות, לבין שמות אנשים ותאריכי לידתם . כדאי לשלב בבדיקה זו גם יעוץ רוחני עסקי באמצעות מומחי התקשור השונים: אסטרולוגיה, טארוט ועוד.

יש מומחים במיסטיקה לבחירת שמות, הוספת שמות, החלפת שמות ושינוי שמות עומדים לרשותכם און ליין לייעוץ רוחני הוליסטי שיעזור לכם בבחירה הנכונה של שמות בעלי התאמה אנרגטית חיובית ולבדוק אנרגיות שליליות בשמות קיימים היכולות להשפיע על מצבי הרוח, חסימות תקיעות ושחרורם.