היופי בתורת האסטרולוגיה היא הקשר עם ניו אייג’. קיימות מספר אסכולות בעולם הניו אייג’- אסכולה אחת טוענת שאם תחשוב חיובי, יהיה חיובי, ושלכן חשוב להתמקד אך ורק בטוב שהיה ובטוב שיהיה. שחשוב לומר מילים חיוביות ולראות אך ורק בעיניי רוחך תמונות חיוביות. האסכולה השנייה אומרת שרע, מוות, כאב ושנאה הם חלק מהחיים ושאי אפשר לזייף לעצמך (שהזיוף לא יאריך זמן רב ושלהיפך, ככל שתזייף את חוויית המציאות, הקושי הגדול, לכשיגיע, יהיה פי כמה וכמה מונים כואב יותר וקשה יותר).
אין מטרת מאמר זה לדכא, אלא להיפך, להציג את יופיה של תורת האסטרולוגיה. להציג תורה שבאמת ובתמים מציגה לך את מפת החיים האישית שלך או מפת המדינה שלך (ישראל) או הלאום שלך (יהודי).
ואכן, האסטרולוגיה מציגה את החיים כפי שהם.
מה הם החיים?

החיים לא פשוטים, לעיתים- התמודדויות עם אנשים, סיום של מערכות יחסים, תופעות טבע אלימות (רעידות אדמה שמוחקות אזורים שלמים), פוליטיקה (מושחתת), שנאות על רקע דתי, לאומי או מגדרי.
העולם לא פשוט, לעיתים – מתיחויות על רקעים אתנים, ויכוחים על אדמות, מלחמות בשל שאיפות קולונוליסטיות או גיאוגרפיות.
ועם זאת, החיים יפים.
ואת זה מנסה להמחיש תורת האסטרולוגיה באמצעות המפות המותאמות אישית.
כן, יש אנשים שיותר קשה להם, כן, יש עמים שנתונים בסערות תמידיות (חוסר לגיטימציה לעצם קיומם) ויש נשים שלוקח זמן רב עד שהן מגיעות אל השקט והנחלה,
ועדיין יש אפשרות לראות את זה אחרת.
וזוהי האפשרות ששמה אסטרולוגיה. האסטרולוגיה מעניקה השראה ובטחון, שקט נפשי והמלצות מתוך נמציאות עצמה, אין פה זיופים או הוקוס פוקוס, שקרים או שרלטנות. מדובר על ניתוח מעמיק, מלומד ובהיר אשר מקנה לאדם את היכולת להתמודד עם הצדדים הלא פשוטים של החיים.
האסטרולוגיה עורכת לפרט את הקשר לקולקטיב בו הוא נמצא, האסטרולוגיה מבהירה את הקורולציה שבין תנועות הכוכבים בהווה ובעבר לבין בחירות, התנהלות משפחתית, מערכות יחסים ואפילו בריאות.
במקום לטמון את הראש בחול, אפשר להגיע להבין מתי כדאי לוותר, מתי מומלץ לזרום, למה מערכת היחסים עם האם קשה ולמה בחרתי את האישה אותה בחרתי.
האסטרולוגיה מעניקה בהירות לגבי דברים שבמהלך שנים רבות היו סתומים;
האסטרולוגיה מכירה לאדם את עצמו,את יכולותיו, את תכונותיו, ומדגישה ממה עליו להזהר (בינו לבין עצמו, בסביבתו ובבחירותיו).
ביישנות, גאווה, תשוקה, מוסר – כל אלו ועוד כתובים (תרתי משמע) בכוכבים אך לא ברמה פטליסטית כי אם ברמת “הכול צפוי והרשות נתונה”. האדם אשר נולד בנסיבות כוכבים, גרמי שמיים ותנועות כוכבים מסוימות אשר יצרו לו אופי מסוים וגורל מסוים, יכול באמצעות מודעות להתמודד עם המציאות.