אהבה. אהבה היא דבר נסתר. המדענים יכולים להגיד שהם פיצחו את סוד האהבה אבל אנחנו יודעים שלא. אהבה שורשה רוחני ועמוק. כח המשיכה של כדור הארץ הוא האהבה. אהבה בין חומר לחומר. בלי אהבה העולם היה מתפרק. אהבה היא שורש הדברים היא החומר והיא הרוח. האהבה מולידה בריות חדשות בעולם. נפשות חדשות. נשמות חדשות. האהבה היא חלום והאהבה יכולה להיות גם סיוט. אהבה אובססיבית, קנאה, בגידה, תשוקה כל אלו מעורבים זה בזה כמו סערה בים. האהבה בין בני זוג יכולה להפוך למשולש. הדברים מסתבכים. פרידות. חזרות. אהבה נכזבת. אהבת אמת. אהבה שתלויה בדבר. אינטרסים. מתחיל רע נגמר טוב, מתחיל טוב נגמר ברע. כל אלו מתרחשים בחייהם של אנשים רבים כל הזמן בכל רגע.
בדרך כלל, המעוניינים ביעוץ זוגי פונים לפסיכולוג או פסיכולוגית לצורך טיפול זוגי והתאמה זוגית. הרבה פעמים זה עוזר, יחד עם זאת במקרים רבים התוצאה הפוכה. היכן האהבה בענין? אנחנו מכירים אישית פסיכולוג, יועץ זוגי, שהוא גרוש פעמיים. האם זה הגיוני? לדעתו כן. אך מה היה קורה אילו אותו פסיכולוג, יועץ זוגי, היה פונה למתקשר או מתקשרת מומלצים, או אולי לאסטרולוג או אסטרולוגית, נומרולוג, היה בודק התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה לפי תאריך לידה, התאמת מזלות וכו’?

פסיכולוג או מיסטיקן, פסיכולוגית או מיסטיקנית?

כמובן שאנחנו ממליצים על פסיכותרפיה הוליסטית מאחר ופסיכותרפיה הוליסטית מטפלת במכלול שורש הבעיות גם לפי שיטות מערביות וגם באמצעות מיסיטיקה ורוחניות. הכל בחירה שלכם. אבל, וזה אבל גדול, כאשר מדובר בהתאמה זוגית, אהבה, מציאת אהבה כל אלו דברים ששום מדע רגיל לא יכול לחזות. הם יכולים לטעון שהם יכולים לחזות, אבל באהבה יש דברים נסתרים. מכשפים ומכשפות רבים וכן מקובלים מציעים כישופים וקמיעות לאהבה. ברוב המקרים מדובר במשהו שלא מועיל ולא מזיק. אבל, קיימים כאלה אמיתיים אשר מטילים כישוף שחור אשר גורם לאובססיה, לשגעון למשיכה בלתי מוסברת ולשליטת צד אחד בשני ללא כל הסבר הגיוני. איזה פסיכולוג או פסיכולוגית יכול לפתור כזו בעיה?
המיסטיקנים המומלצים און ליין והמתקשרים המומלצים און ליין של מיסטיקול 8 המומחים בתחומי הזוגיות יעזרו לכם לפתוח את המזל אם יש קשיים במציאת זוגיות, כאשר הכרויות מתחילות טוב ונגמרות ברע, כאשר ישנה בעיה רוחנית. לזוגיות קיימת יעזרו לכם המיסטיקנים והמתקשרים און ליין בבדיקת התאמה, בתשובה לכל שאלה, ביעוץ זוגי רוחני הוליסטי.